image_not_found

4-stronne urządzenia kasetonowe


  • Marka:Mitsubishi Electric

Nowoczesna i prostokątna forma

Czy w biurze, czy w sklepie albo pokoju hotelowym: 4-stronne urządzenie kasetonowe z minimalistyczną maskownicą o skromnym wyglądzie pasuje do każdego wystroju wnętrza.

Lekka maskownica dekoracyjna

W efekcie przemyślanych modyfikacji konstrukcji i materiałów masa urządzenia zmniejszona została o 20% w stosunku do poprzedniego modelu. Ułatwia to też montaż.

Horyzontalny strumień powietrza

Dzięki wprowadzonym modernizacjom powietrze wlatuje do pomieszczenia poziomym strumieniem. Powietrze może wtedy najpierw rozprzestrzenić się pod sufitem, a następnie powoli opaść. Pomieszczenie jest dzięki temu klimatyzowane bez powstawania przeciągów.

Precyzyjny czujnik obecności

Osiem czujników obraca się w ciągu trzech minut o peł- ne 360° i ustala temperaturę w trójwymiarowym po- mieszczeniu w łącznie 1856 punktach. Na tej podstawie inteligentny algorytm czujnika i-see 3D oblicza liczbę i położenie osób w pomieszczeniu.

Inteligentne funkcje oszczędzania energii

Czujnik 3D i-see wykrywa ile osób obecnych jest w pomieszczeniu i automatycznie włącza optymalny tryb pracy. Zużycie energii warunkowane jest zapotrzebowaniem. Gdy tylko jest to możliwe, urządzenia przechodzą na tryb energooszczędny lub wyłączają się całkowicie (Auto-off).

Łatwe czyszczenie

Urządzenie kasetonowe 4-stronne opcjonalnie do- stępne jest z automatycznie opuszczanym grillem. Za pomocą tej funkcji można opuścić filtr pilotem do 4 m w dół — upraszcza to znacznie i przyspiesza wykony- wanie przeglądów.

Oszczędność energii dzięki opuszczanemu grillowi

Na przykładzie systemu klimatyzacji o mocy chłodniczej 10 kW i znamionowym poborze mocy 2,5 kW