Montaż klimatyzacji Katowice

Sprawnie i szybko wykonany montaż klimatyzacji Katowice czy w okolicznych miastach wymaga odpowiedniego przygotowania procesu instalacji, oraz doświadczonej załogi posiadającej odpowiednią wiedzę zarówno z zakresu wentylacji pomieszczeń, budowy i działania systemów klimatyzacji. Nasi pracownicy której usługi oferuje strona Sprzedażmontaż.pl są dokładnie przeszkolonym zespołem profesjonalnych monterów klimatyzacji, którzy w swojej codziennej pracy dbają nie tylko o prawidłowy montaż elementów klimatyzacji, ale również estetykę końcowego efektu wykonywanych prac.

Zakres obowiązków w ramach montażu klimatyzacji

W ramach wykonania instalacji układów klimatyzacji nasi monterzy wykonują szereg precyzyjnych operacji, w tym:

  • Montaż jednostki wewnętrznej klimatyzacji – w układach split, kasetonowych, oraz pozostałych
  • Montaż jednostki zewnętrznej systemu klimatyzacji – w zależności od wysokości i dostępności ścian lub dachu zewnętrzny moduł klimatyzacji montowany jest w estetyczny sposób.
  • Połączenie jednostek orurowaniem instalacji chłodzącej z wykorzystaniem dedykowanych rur miedzianych
  • Odprowadzenie grawitacyjne skroplin z klimatyzatora
  • Wykonanie próżni w układzie chłodzącym, oraz sprawdzenie szczelności układu.
  • Instalacje elektryczne systemu klimatyzacji, wraz z przyłączeniem do sieci elektrycznej – instalacje wykonywane są w sposób minimalizujący ingerencję w wygląd pomieszczeń.
  • Uruchomienie klimatyzacji, sprawdzenie jej szczelności i sprawności w schładzaniu pomieszczeń.
  • W ramach usługi montażu przeprowadzamy również instruktarz z obsługi układu klimatyzacji.

Doświadczenie pracowników pozwala na zagwarantowanie pełnej sprawności instalacji klimatyzacyjnej. Udzielamy 2 letniej gwarancji na urządzenia zakupione za naszym pośrednictwem oraz wykonany montaż klimatyzacji. Nasza firma zajmuje się również cyklicznym serwisowaniem i konserwacją (w tym odgrzybianiem) układów klimatyzacji, które wymagane są do zachowania warunków gwarancji.

Montaż klimatyzacji na śląsku i w małopolsce

Montaż klimatyzacji Katowice na śląsku obejmuje prace wykonywane w miastach górnego śląska. W ramach oferowanych usług przy instalacji klimatyzacji w miastach od Jaworzna i okolic, przez Katowice, Tychy i okolice, Mikołów, miasta aglomeracji śląskiej – w tym Chorzów, Sosnowiec, Bytom Dąbrowa Górnicza, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Gliwice, ale też bardziej odległe miasta jak Bielsko-Biała i Rybnik. Nasza firma wykonuje usługi montażu klimatyzacji również na terenie miast małopolski zachodniej w tym w Chrzanowie, Alwernii, Krakowie, Wieliczce. W ramach oferowanych specjalistycznych usług nasi monterzy dokonują wyceny usług montażu przed podjęciem decyzji klienta o zakupie i instalacji odpowiedniego systemu klimatyzacji w pomieszczeniach swojego biura, firmy, domu.

Montaż klimatyzacji – cena zależy od wielu czynników

W zależności od charakteru budynku w którym ma zostać zamontowana klimatyzacja – jej wysokość nad ziemią, dostępność ścian lub dachu, wielkość pomieszczenia i możliwości prowadzenia rur systemu klimatyzacji cena za wykonaną usługę montażu będzie się różnić. Aby uzyskać bezpłatną wycenę kosztów montażu klimatyzacji zapraszamy do pozostawienia swoich danych w zakładce Kontakt – skontaktujemy się z Państwem w celu przedstawienia wstępnej wyceny kosztów montażu.