image_not_found

Klimatyzatory Cooper&Hunter – Już jest… tylko u nas najnowszy model.

Klimatyzatory Cooper&Hunter Veritas. Jego niezawodne funkcje.

Tylko u nas zobaczycie klimatyzatory Cooper&Hunter Veritas, tylko u nas kupicie najnowszy model klimatyzatora Cooper&Hunter z serii Veritas. Jest to seria bardzo przypominająca pod względem technologicznym model Alpha, a więc posiada WIFI, jonizator powietrza, klasę energetyczną A++, funkcję I FEEL, funkcję oszczędzania energii dla trybu chłodzenia, auto osuszanie, opcję Eco w trybie grzania. Bardzo atrakcyjnym dodatkiem jest nowa technologia filtracji CH 7-SKY. Technologia ta oznacza 7 różnych etapów filtracji powietrza. W jej skład wchodzą następujące filtry : antybakteryjny, jonu srebra, katechinowy, chitynowy oraz formaldehydowy. Jednym słowem oddychamy o wiele czystszym powietrzem. W dzisiejszych czasach , kiedy nasze środowisko jest tak bardzo zanieczyszczone, jest to ważne zarówno dla naszych dzieci , jak i dla nas. Dlatego gorąco zachęcam Państwa do zapoznania się z tym modelem firmy – klimatyzatory Cooper&Hunter.

Wysoką klasyfikację klimatyzatorów wyróżnia marka C&H założona w USA i jest własnością Cooper&Hunter International Corporation stanowiącej światowego lidera w branży HVAC. W latach 2003-2004 firma zapoczątkowała globalną produkcję i sprzedaż profesjonalnych urządzeń HVAC swojej marki. Wiodąca fabryka znajduje się w Gree Electric Apliances, należąca do czołówki prężnie rozwijających się światowych produkcji – klimatyzatory Cooper&Hunter.

Specyfikacja – klimatyzator Cooper&Hunter Veritas.

 • szeroki zakres prędkości wentylatora
 • efektywna dystrybucja powietrza
 • auto pamięć urządzenia
 • funkcja włącz/wyłącz w dowolnym czasie
 • aktualny czas wyświetlany na pilocie
 • powłoka antykorozyjna jednostki zewnętrznej
 • czujnik przepływu powietrza
 • system obniżania temperatury podczas snu
 • jonizator powietrza
 • funkcja osuszania powietrza
 • oszczędzanie energii elektrycznej
 • praca jednostki poniżej -20C

 

Cooper&Hunter co wiemy

Marka C&H (COOPER&HUNTER) należy do korporacji COOPER AND HUNTER INTERNATIONAL CORPORATION i powstała w USA, a od 2003 roku produkuje szeroką gamę urządzeń HVAC pod własną marką handlową. Przez ostatnie lata sprzęt COOPER AND HUNTER zdobył ogromną popularność na wszystkich kontynentach , a znak towarowy C&H stał się symbolem jakości i niezawodności urządzeń HVAC. W Polsce marka urządzeń klimatyzacyjnych Cooper & Hunter jest obecna na rynku czwarty rok i z roku na rok przybywa zadowolonych klientów, dzięki wysokiej jakości i innowacjom technologicznym sprzedawanych produktów.

W celu zapewnienia klientom najwyższej klasy produktów, zespół badawczo-rozwojowy C&H nieustannie pracuje nad nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, które mają zapewnić najwyższe standardy jakości, niezawodności oraz energooszczędne rozwiązania przyjazne dla środowiska.

Podczas wdrażania innowacji uwzględniają zarówno potrzeby obecnych klientów , jak również pojawiające się nowe trendy w inżynierii materiałowej i technologicznej. W  produktach łączą nowoczesne i ergonomiczne wzornictwo z komfortem i wysoką jakością użytkowania, dbając o najwyższy poziom zadowolenia klientów oraz komfort użytkowania w całym cyklu użytkowania produktów.

Wszystkie produkty marki C&H cechują się bardzo wysoką jakością i niezawodnością działania , co zostało potwierdzone uzyskaniem certyfikacji najważniejszych międzynarodowych standardów testowania w Unii Europejskiej, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Ponadto od 2017 roku wybrane klimatyzatory C&H posiadają atest higieniczny, a to oznacza, że mogą być montowane również w placówkach Służby Zdrowia.

Na rynku polskim dostępne są następujące systemy urządzeń C&H :

-Klimatyzatory pokojowe-dostępne w sześciu modelach, o szerokim zakresie temperatur grzania i chłodzenia.

-Klimatyzatory komercyjne-modele kanałowe, kasetonowe i przypodłogowo podsufitowe.

-Free Match- seria urządzeń, składająca się z jednostki zewnętrznej oraz od 2 do 5 jednostek wewnętrznych.

-Mini VRF/VRF- wydajność od 10 do 28 kW dla układu mini VRF oraz od 22,5 do 180 kW w nowej, piątejgeneracji CHV5.

-Urządzenia przenośne.

-Osuszacze.

-Nawilżacze powietrza.

-Centrale wentylacyjne HRV.

-Pompy ciepła powietrze-woda.