image_not_found

Monoklimatyzatory

Dołącz do tysięcy użytkowników z całego świata, którzy z powodzeniem wykorzystują monoklimatyzatory. Dowiedz się, czym różnią się od standardowych urządzeń:

Brak jednostki zewnętrznej

W jednostce wewnętrznej znajdują się także wszystkie elementy, które normalnie wchodzą w skład jednostki zewnętrznej.

Łatwy i szybki montaż

Trwa zaledwie kilkanaście minut. Wystarczy wykonanie dwóch otworów w ścianie zewnętrznej. Montaż odbywa się od wewnątrz.

Ograniczony do minimum hałas

Zaawansowana technologia pozwala do minimum ograniczyć hałas. Ten, który wytwarzany jest przez urządzenie można porównać do szeptu.

Estetyczny wygląd elewacji

Ponieważ urządzenie składa się tylko z części wewnętrznej, na zewnątrz widać jedynie dwie kratki o średnicy 16 lub 20 cm.

Nowoczesny i praktyczny design

Klimatyzatory tego typu charakteryzują się ergonomiczną, elegancją obudową. Można je montować zarówno na suficie jak i przy podłodze.

Chłodzenie latem

Klimatyzatory gwarantują odpowiednie warunki nawet w czasie największych upałów. Automat bierze pod uwagę aktualną i zaprogramowaną temperaturę.

Dogrzewanie wiosną i jesienią

Urządzenie, działające w funkcji pompy ciepła, zapewnia wysoką temperaturę nawet w czasie niskich tempratur. Zużywa przy tym niewiele energii i błyskawicznie dostosowuje się do zmian pogodowych.

Ogrzewanie zimą

Klimatyzatory tego rodzaju pozwalają ogrzewać mieszkania także w zimie. Są uniwersalnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie nie ma innych źródeł ciepła.

Oszczędność 30 proc. energii

Dzięki technologii wykorzystującej inwerter urządzenia zużywają nawet o 30 proc. mniej prądu niż standardowe klimatyzatory.

System oczyszczania powietrza

Dzięki połączeniu filtrów węgla aktywnego i elektrostatycznego klimatyzator eliminuje brzydkie zapachy. Oczyszcza powietrze wewnątrz z kurzu i dymu, pyłków roślin i sierści zwierząt. Zapobiega reakcjom alergicznym.